Posty

Werra 1C - mam i ja

Zenit ET - mam i ja

Oto wspaniałe zwierzę....

MANDALA

Nikon Zoom 300 AF - mam i ja

Sieć kropli rosy na pajęczynie jesieni...

Powstanie...

Forum Canona > canon-board.info

Album "Sieradzka księga pokoleń : Sieradz w XX wieku w fotografii" red. Ryszard Sierociński

Książka "Zawód: fotoreporterzy" Jan Kosidowski

Canon EOS 40D - mam i ja

Mały motylek karłątek...